UAB „1ClickFactory“ įmonė, kuri specializuojasi teikdama verslo valdymų sistemų programinės įrangos vystymo ir naujinimo paslaugas visame pasaulyje, nuo 2013 m. rugsėjo 2 dienos iki 2015 m. rugpjūčio 31 dienos įgyvendino projektą „Intelektualios duomenų analizės ir verslo ataskaitų integravimo sistemų naudojant RDL ir DML kalbas moksliniai taikomieji tyrimai ir technologinė plėtra“.Projekto įgyvendimą rėmė Europos regioninės plėtros fondas (Ekonomikos augimo veiksmų programa, 1 prioritetas “Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra”, VP-1.3-ŪM-02-K priemonė “Intelektas LT”),projekto kodas Nr. VP2-1.3-8M-02-K-04-028.

Projekto metu įmonė investavo į inovacinėms paslaugoms kurti reikalingus taikomuosius mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, padidino mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklos aktyvumas privačiame sektoriuje.

Projekto tikslas – naujos semantinės technologijos, kurios mokėtų analizuoti ir apibendrinti informaciją pagal jos prasmę bei, kurias naudojant, pavyktų sumažinti kaštus ir pagreitinti verslo valdymo programinės įrangos naujinimo užsakymus.

Projekto įgyvendinimo metu, pasinaudojant sukaupta patirtimi ir žiniomis bei ES parama, UAB „1ClickFactory“ įmonėje atlikti moksliniai taikomieji tyrimai ir technologinės plėtros veiklos:

  1. Verslo ataskaitų aprašytų formaliomis programavimo kalbomis semantinės analizės bei formalios transformacijos į RDL kalba aprašytus objektus moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.
  2. Verslo duomenų analizės uždavinių aprašytų formaliomis programavimo kalbomissemantinės analizės bei formalios transformacijos į DML kalba aprašytus objektus moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.
  3. Intelektualios duomenų analizės ir verslo ataskaitų integravimo bei intelektualios duomenų analizės automatizavimo moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į:

Agnė Balkevičiūtė-Lajienė
Sporto 18,
LT-09238 Vilnius, Lietuva
T. +370 68 68 21 70
Email: agne.balkeviciute-lajiene@1clickfactory.com